חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח אובדן רווחים הכרחי לכל עסק המעוניין להבטיח את המשך פעילותו הכלכלית גם בזמנים קשים. ביטוח זה מעניק כיסוי כלכלי במקרה של הפסדים הנגרמים מהפסקת הפעילות העסקית בעקבות נזקים פיזיים כמו שריפות או כל אירוע אחר המונע את המשך התפקוד השוטף של העסק.

 

מהו ביטוח אובדן רווחים?

ביטוח אובדן רווחים הוא סוג של ביטוח עסקי שנועד לפצות בעלי עסקים על ההפסדים הכספיים הנגרמים מהפסקת פעילות העסק בעקבות נזקים פיזיים או אירועים בלתי צפויים. כיסוי זה מספק פיצוי על הרווחים שהעסק היה מייצר לו היה ממשיך לפעול כרגיל, ובכך מאפשר לעסק לשמור על יציבות כלכלית גם בזמנים קשים.
הביטוח כולל כיסוי על ההפסדים התפעוליים הנגרמים מאירועים בלתי צפויים כמו שריפות, שיטפונות, רעידות אדמה ועוד. בנוסף, הביטוח יכול לכלול גם כיסוי על הוצאות נוספות הנגרמות מהאירוע, כגון עלויות שיקום, השכרת מקום חלופי והוצאות משפטיות.
המטרה המרכזית של ביטוח אובדן רווחים היא להבטיח שהעסק יוכל להמשיך לפעול גם לאחר אירוע קשה שגורם להפסקת פעילותו. הביטוח מספק את התמיכה הכלכלית הנדרשת כדי לשמור על רציפות העסקים ולמנוע קריסה כלכלית.

 

חשיבות ביטוח אובדן רווחים לעסקים

הבטחת רציפות כלכלית – הבטחת הרציפות הכלכלית של העסק היא אחת מהסיבות המרכזיות לרכישת ביטוח אובדן רווחים. במקרה של נזק פיזי הפוגע בפעילות העסקית, הביטוח מאפשר לבעל העסק להמשיך לשלם משכורות, לשלם לספקים ולהתמודד עם התחייבויות כלכליות נוספות. כך, העסק יכול להמשיך לפעול בצורה תקינה למרות הקשיים שנוצרו בעקבות הנזק.

הגנה מפני אירועים בלתי צפויים – אירועים בלתי צפויים כמו שריפות, שיטפונות, רעידות אדמה או אפילו הפסקות חשמל ממושכות יכולים לגרום להשבתת פעילות העסק ולגרום להפסדים כלכליים משמעותיים. ביטוח אובדן רווחים מספק כיסוי כלכלי המאפשר לעסק להתמודד עם מצבים אלה ולהמשיך לפעול במהירות האפשרית לאחר התרחשות האירוע. הביטוח מגן על העסק מפני הפסדים בלתי צפויים ומעניק לו את התמיכה הנדרשת כדי לחזור לפעילות במהירות.

חיזוק הביטחון הכלכלי – הביטוח מחזק את הביטחון הכלכלי של העסק ומפחית את הסיכון הכלכלי הנלווה להפסקת פעילות העסק. בכך, הוא מאפשר לבעל העסק לתכנן לטווח ארוך ולהתמודד עם אירועים בלתי צפויים בצורה חכמה ומקצועית. בעל העסק יכול להתרכז בפיתוח והרחבת העסק מבלי לדאוג להפסדים כלכליים הנובעים מאירועים בלתי צפויים.

 

סוגי כיסויים בביטוח אובדן רווחים

כיסוי בסיסי – הכיסוי הבסיסי בביטוח אובדן רווחים כולל פיצוי על ההפסדים הנגרמים מהפסקת פעילות העסק בעקבות נזק פיזי למבנה או לציוד. כיסוי זה כולל גם את ההפסדים הנלווים כמו תשלומי שכירות, משכורות לעובדים ותשלומים נוספים. ביטוח בסיסי זה מעניק את הכיסוי הראשוני הנדרש לעסק להמשיך לפעול ולהתמודד עם ההוצאות הכלכליות השוטפות.

כיסוי מורחב – כיסוי מורחב בביטוח אובדן רווחים כולל גם פיצוי על הפסדים הנגרמים מהפסקות פעילות ממושכות או אירועים בלתי צפויים נוספים כמו הפסקות חשמל, תקלות טכניות, או תקלות במערכות המחשוב. כיסוי זה מאפשר לעסק להתמודד עם מגוון רחב של תרחישים ולהבטיח את המשך פעילותו גם בזמנים קשים. בנוסף, כיסוי מורחב כולל גם פיצוי על הפסדים הנובעים מהוצאות נוספות כמו שיקום המבנה, רכישת ציוד חדש ושכירת מקום חלופי.

כיסוי מותאם אישית – קבוצת פלתורס מציעה כיסוי מותאם אישית בהתאם לצרכי העסק והסיכונים הספציפיים הנלווים אליו. כיסוי זה מאפשר לעסק לבחור את הכיסויים המתאימים ביותר ולבטח את עצמו בצורה אופטימלית. הכיסוי המותאם אישית מאפשר לעסק להתאים את הביטוח לצרכיו הייחודיים ולהתמודד עם כל סיכון בצורה הטובה ביותר.

 

 

האנשים שלנו
אתכם ובשבילכם

 

תהליכי רכישת ביטוח אובדן רווחים

ניתוח צרכי העסק – בשלב הראשון, יש לבצע ניתוח מעמיק של צרכי העסק והסיכונים הנלווים לפעילותו. ניתוח זה כולל בחינת סוגי הסיכונים שהעסק חשוף אליהם, הערכת השווי הכלכלי של ההפסדים הפוטנציאליים והבנת התחייבויות הכלכליות השוטפות של העסק.

התאמת פוליסה לצרכים – לאחר ניתוח צרכי העסק, יש להתאים את הפוליסה בהתאם. קבוצת פלתורס מציעה פוליסות מותאמות אישית הכוללות מגוון רחב של כיסויים והגנות. הפוליסה מותאמת בצורה אישית בהתאם לצרכי העסק, ובכך מאפשרת כיסוי מקיף ומותאם אישית לכל עסק.

תהליך החיתום – תהליך החיתום כולל בדיקת העסק והערכת הסיכונים הנלווים לו. תהליך זה מבוצע על ידי מומחי הביטוח של קבוצת פלתורס אשר מנתחים את צרכי העסק וממליצים על הכיסויים המתאימים ביותר.

תחזוקה ועדכון הפוליסה – לאחר רכישת הביטוח, חשוב לבצע תחזוקה ועדכון שוטף של הפוליסה בהתאם לשינויים בעסק ובסיכונים הנלווים לו. קבוצת פלתורס מציעה שירותי תחזוקה ועדכון שוטף של הפוליסות, ובכך מבטיחה כיסוי אופטימלי ומותאם לצרכי העסק בכל עת.

 

דוגמאות למקרים בהם ביטוח אובדן רווחים מועיל

מקרה של שריפה – במקרה של שריפה המשביתה את פעילות העסק, ביטוח אובדן רווחים מספק פיצוי על ההפסדים התפעוליים הנגרמים מהשריפה. בנוסף, הביטוח מכסה גם הוצאות נוספות כמו שיקום המבנה, רכישת ציוד חדש ושכירת מקום חלופי.

מקרה של הפסקת חשמל ממושכת – במקרה של הפסקת חשמל ממושכת המשביתה את פעילות העסק, ביטוח אובדן רווחים מספק פיצוי על ההפסדים הנגרמים מהפסקת החשמל. הביטוח מאפשר לעסק להתמודד עם הפסקות חשמל בלתי צפויות ולהמשיך לפעול בצורה תקינה.

 

יתרונות ביטוח אובדן רווחים בקבוצת פלתורס

ניסיון ומומחיות – קבוצת פלתורס מתמחה בהתאמת פתרונות ביטוח ייחודיים ומקיפים לכל עסק בהתאם לצרכיו הייחודיים. בזכות הניסיון והמקצועיות של המומחים בקבוצה, העסק מקבל כיסוי מותאם אישית ומקיף המבטיח את המשך פעילותו גם בזמנים קשים.

שירות לקוחות מותאם אישית – קבוצת פלתורס מציעה שירות לקוחות מותאם אישית המלווה את העסק בכל שלביו, מרכישת הביטוח ועד לתהליך התביעה. השירות המותאם אישית מבטיח ליווי מקצועי וזמינות מרבית לכל צורך או שאלה.

גמישות והתאמה אישית – קבוצת פלתורס מציעה פוליסות גמישות המותאמות לצרכים המשתנים של העסק. הפוליסות הגמישות מאפשרות לעסק להתאים את הכיסוי בהתאם לצרכיו הייחודיים ולהתמודד עם כל סיכון בצורה הטובה ביותר.

 

קבוצת פלתורס – מומחים בביטוח אובדן רווחים

קבוצת פלתורס גאה להוביל את תחום הביטוח האלמנטרי בישראל ומחוצה לה. היא ממוצבת כקבוצת הביטוח החזקה בישראל ולא בכדי: הסוכנות מסדירה מערכי ביטוח עבור החברות המובילות במשק הישראלי ועבור חברות בינלאומיות. בזכות ניסיונה והיכרותה המעמיקה עם עולם הביטוח, היא מתמחה בהתאמת פתרונות ביטוח ייחודיים ומקיפים לכל ענף עבור סוגיות ביטוחיות פשוטות ומורכבות כאחד. קבוצת פלתורס מומחית בתחומה בתעשיות עתירות ידע אשר מפתחות היום את המחר, ואם יש דבר שלמדנו על המחר, הוא שקשה להבטיח אותו אבל אפשר להיערך אליו ולבטח אותו. לכן האנשים והניסיון שלנו הביאו אותנו להיות פה עבורכם ברגעי האמת כבר משנת 1920, יום הקמתה של קבוצת פלתורס ביטוח.

אנו מתגאים בתרבות ארגונית חזקה וממוקדת לקוח. אנו מאמינים בשותפות עסקית חזקה ומבטיחים ללוות אתכם הלאה בניהול הסיכונים של העסק בכל ההיבטים.

קבוצת פלתורס – כל מה שצריך כדי להמשיך.