חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח סיכונים מיוחדים

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

הצורך בביטוח נושאי משרה אינו ניתן עוד לערעור, לאור מגמת הגדלת האחריות המוטלת על בעלי תפקידים. אחריות זו חושפת אותם לתביעות אישיות מגורמים שונים במסגרת מילוי תפקידם ואף לאחר סיום תפקידם בארגון.

חוק החברות מגדיר את מנגנוני ההגנה לדירקטורים ונושאי משרה – פטור, שיפוי וביטוח, אלא שהפטור והשיפוי אינם נותנים מענה מלא להגנת הדירקטורים ונושאי המשרה. לכן, יש חשיבות רבה להרחיב את ההגנה באמצעות רכישת ביטוח דירקטורים ונושאי משרה, הנותן את ההגנה הרחבה ביותר המתאפשרת כיום על ידי החוק.

החוק מגדיר מה ניתן לביטוח ומטיל הגבלות על מקרים שאינם ניתנים לביטוח. לפיכך, יש לייחס חשיבות רבה להרכב הפוליסה ונוסח הרחבות ייחודיות על מנת להתאים את הפוליסה לצרכי כל חברה.

לפלתורס ביטוח ניסיון רב בתחום, ממנו נהנות מאות חברות ממגוון ענפי תעסוקה במשק בחברות פרטיות וכן בחברות ציבוריות הנסחרות בישראל ובחו"ל, לרבות התמחות בנושאי שיפוי ופטור.

פלתורס ביטוח מלווה את לקוחותיה גם בשלב הנפקה והתאמת הפוליסה לצרכים המשתנים בהתאם. רמת המקצועיות הגבוהה של המחלקה המשפטית לטיפול בתביעות, מאפשרת טיפול מקצועי ומעמיק בתביעה מול עורכי דין מייצגים ומול חברות הביטוח.

עוד על ביטוח דירקטורים ונושאי משרה>>

 

ביטוחי סייבר

בעידן הטכנולוגי, הנתונים הקריטיים של כל ארגון מצויים במערכות המידע וחשופים לאינטרנט ומערכות שיתוף נתונים למיניהן. חשוב להגן על ההמשכיות העסקית, הקניין הרוחני והמידע הארגוני מפני אבדן רווחים אפשרי במקרה של פגיעה. רצוי להגן על הארגון מפני חבות אפשרית לתביעות צדדים שלישיים בגין דליפת מידע ופגיעה בפרטיות. פוליסת סייבר מעניקה מענה הולם בין אם מדובר באירוע זדוני או כשל מערכות בלתי מוסבר.

עוד על ביטוח סייבר>>